Команда Шакірі вирвала перемогу на 90+9 завдяки "подиху природи" – відео божевільного вітряного гола

17 березня 15:34 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Долю матчу МЛС між Чикаго Файр і Монреалем вирішила природа. Дивіться відео гола на "Футбол 24".

Чикаго Файр обіграв на власному полі Монреаль (4:3) у фантастичному трилері на сім голів. Господарі програли перший тайм внаслідок двох пенальті, а на 70-й хвилині горіли у два м'ячі.

Суарес дублем приніс Інтеру Маямі лідерство в МЛС – Кривцов долучився до чергової перемоги

Однак на 82-й хвилині Монреаль залишився в меншості, що породило камбек. Гутьєррес скоротив відставання, Кюйперс зрівняв рахунок, а в компенсований час настала диво-розв'язка.

Акоста в останній атаці просто закинув м'яч з власної половини вперед в надії, що хтось з партнерів побореться. Але порив вітру змінив траєкторію польоту м'яча, який залетів за комірець голкіперу.

Відео диво-гола Акости:

Нагадаємо, що за Чикаго Файр виступає Джердан Шакірі – колишній гравець Баварії та Ліверпуля. Команда посідає 9 місце у Східній Конференції МЛС, маючи 4 очки.