Команда Кононова та Диканя розбила фінський ХІК в ЛЄ

20 серпня 2015 Читать на русском

"Краснодар", який тренує колишній наставник "Карпат" і "Севастополя" Олег Кононов та ворота якого захищає український голкіпер Андрій Дикань, в раунді плей-офф Ліги Європи не залишила живого місця від гостей з Фінляндії.

В раунді плей-офф ЛЄ на стадіоні "Кубань" "Краснодар" приймав фінський ХІК. Гра завершилася розгромною перемогою російської команди із рахунком 5:1.

Побиття розпочалося вже на 8 хвилині, коли автоголом відзначився Ояла. За дві хвилини краснодарці зусиллями Мамаєва з "точки" забили другий. Однак після цього, а також після нереалізованого пенальті на 16-й хвилині, ХІК не знітився, оскільки все ж розписався у воротах підопічних Кононова.

Проте в другій половині "бики" добили фінів, забивши тричі.

У підсумку розгромна перемога "Краснодара" та непогані шанси пробитися до групового етапу Ліги Європи.

До слова, український легіонер у складі міщан Андрій Дикань провів на полі весь матч.

Ліга Європи. Раунд плей-офф

Краснодар - ХІК - 5:1

Голи: Ояла (8, автогол), Мамаєв (10, пенальті), Смолов (57, пенальті), Вандерсон (62), Газинський (64) - Яллоу (18)

Нереалізований пенальті: Зенелі (16, ХІК)