Клуб-сенсація Бундесліги забив один з найкрасивіших голів сезону

21 листопада 2016 Читать на русском

У Німеччині мільйони в футбол не грають.

Доведено дебютантом першої Бундесліги, який після 11 турів дивиться згори і на "Баварію" і на дортмундську "Боруссію". РБ "Лейпциг" виграв 6-й поспіль матч у чемпіонаті.

А тут ще й "Баварія" оступилась – програла принциповому супернику "Борусії" із Дортмунда. Долю 3-х очок вирішив м’яч Обамеянга вже на 11-й хвилині. Мюнхенці тепер поступаються "Лейпцигу" 3-ма очками, дортмундці – 6-ма.

Не відстає від "джмелів" ще один зухвалий андердог – "Кельн". "Цапи" на виїзді упорались із "Борусією" з Менхенгладбаха 2:1. А переможний гол гостей по праву претендує на найкрасивіший м’яч першого кола чемпіонату. На 90+2-й хвилині Марсель Рісе наважився на кручений постріл метрів із 35-и.

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу