Клопп підтвердив втрату ван Дейка на кілька тижнів – раніше фахівець заперечував травму лідера Ліверпуля

6 січня 2023 Читать на русском

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп розповів про стан здоров'я захисника команди Вірджила ван Дейка.

Нідерландець отримав пошкодження в матчі 19 туру АПЛ проти Брентфорда (3:1). Ван Дейк був змушений попросити заміну у перерві зустрічі. Після матчу Клопп запевнив, що про травму не йдеться, а у гравця просто напруга в м'язах. Тепер очевидно, що прогноз був неточний.

"Епоха цієї команди підходить до кінця": легенда Ліверпуля розніс клуб і назвав рецепт виходу з кризи

"Це не короткостроковий період, але у моїй тренерській кар'єрі були і більш довгострокові травми. Тож це щось середнє. Він безперечно буде відсутній кілька тижнів. Зрештою, у нас є, ким його замінити", – цитує Клоппа офіційний сайт Ліверпуля.

Відтак, один із лідерів мерсисайдців пропустить матчі з Челсі, Брайтоном та Вулверхемптоном. Якщо ускладнень не буде, то ван Дейк повинен бути готовий зіграти проти Реала в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перша зустріч відбудеться на полі Ліверпуля 21 лютого.

Воротар Роми захоплював Пеле: потягнув унікальний пенальті, отримав футболку легенди та відмовився стати одноклубником