Клопп назвав головну помилку Ліверпуля у матчі з Атлетіко

12 березня 2020 Читать на русском

Німецький наставник англійського Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував поразку у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від іспанського Атлетіко (2:3).

"Шукаю правильні слова. Нашою головною помилкою було те, що ми забили другий гол у додатковий час, а не в основний. Ми прекрасно зіграли в основний час, хлопці провели приголомшливий матч, але голи, які ми пропустили, неможливо пояснити.

Ліверпуль – Атлетіко – 2:3 – відео голів і огляд матчу

Після другого гола команда помітно втомилась. У гравців забилися ноги, пропала та легкість, з якою ми грали в перші 90 хвилин. Подачі були вже не такими хорошими. Я хотів, щоб хлопці у першому таймі подавали так, як в епізоді з першим забитим м'ячем, але вони про це забули", – цитує Клоппа офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Ліверпуль за сумою двох ігор поступився мадридському Атлетіко з рахунком 2:4 і вилетів з подальшого розіграшу Ліги чемпіонів.

Ліверпуль – Атлетіко: катастрофічне невезіння "червоних", характер мадридців і такі різні перформанси Облака з Адріаном