"Класичний македонський менталітет": капітан суперника збірної України розчарований камбеком Реброва і Ко

17 червня 2023 Читать на русском

Лідер північномакедонців Стефан Рістовскі знайшов головну причину поразки своєї команди від "синьо-жовтих" (2:3) у матчі кваліфікації на Євро-2024.

"Дуже чітка картина: надзвичайний перший тайм і класичний македонський менталітет у другому таймі. Залишилось попрацювати над цим сегментом.

"Північна Македонія грала дуже добре": Ярмоленко – про тест на українця та "особливий кайф" від вольових перемог

Якщо ми хочемо щось зробити в майбутньому, то треба працювати над дисципліною. Якщо ми пропускаємо гол за рахунку 2:0, то гру не програно...

Я хотів би привітати гостей, хоча вони не заслужили перемоги. Це лише другий матч, у нас ще є шанси у кваліфікації.

Коли ведеш з рахунком 2:0 і програєш – це удар. Нам сумно, це видно у роздягальні. У всіх футболістів було велике бажання перемогти. Сподіваюся, що ми отримаэмо з цього урок. Їдемо в Англію битися за результат, іншого виходу немає", – цитує Рістовскі МКД.

Нагадаємо, після першого тайму збірна Північної Македонії вела у рахунку 2:0, однак по перерві повністю розгубила свою перевагу, пропустивши 3 сухих голи.

Україна перемогла Північну Македонію у битві з 5 голами – Мудрик, Циганков і ходи Реброва створили історичний камбек