Кияни беруть приклад із "Шахтаря". "Динамо" - "Атлетіко Паранаенсе" - 1:1

13 лютого 2015 Читать на русском

Київське "Динамо" на другому тренувальному зборі в Іспанії зіграло внічию із бразильським "Атлетіко Паранаенсе".

Бразильці відкрили рахунок на 8 хвилині поєдинку, змусивши "біло-синіх" змінювати тактику вже у дебюті матчу. "Динамо" зуміло відновити паритет лише у другому таймі. Олег Гусєв не схибив із позначки, поставивши крапку у цьому протистоянні. Зустріч проходила у напруженій боротьбі, але врешті-решт так і завершилася нічиєю 1:1.

Нагадаємо, що донецький "Шахтар" на перших зборах у Бразилії також зустрічався із південноамериканськими клубами.

Стартовий склад "Динамо": Шовковський (к), Даніло Сільва, Віда, Драговіч, Антунеш, Калитвинцев, Велозу, Сидорчук, Рибалка, Кравець, Ленс.

Запасні: Рибка, Хачеріді, Селін, Бурда, Бетао, Гусєв, Беланда, Мякушко, Харатін, Буяльський, Хльобас, Теодорчик.

"Динамо" - "Атлетіко Паранаенсе" - 1:1

Голи: Гусєв 51 - Жуніо Едигар 8

90. Кінець матчу.

74. Сергій Ребров продовжує експериментувати зі складом, провівши кілька замін.

61. За останні кілька хвилин Сидорчук та Віда отримали по жовтій картці за грубу гру.

51. ГОЛ! Гусєв відмінно реалізував пенальті!

46. Другий тайм розпочався.

45. Кінець першого тайму.

38. Досить спокійно проходить поєдинок. Ніхто із команд не має очевидної переваги, але бразильці діють більш організовано.

19. Ленс виконав подачу у штрафний майданчик, але Велозу не зумів дотягнутися до м'яча.

9. Гол. Едигар Жуніо відкриває рахунок у матчі. Кияни втратили м'яч у центрі поля, чим відразу ж скористалися бразильці, провівши контратаку.