"Кельн" здійснив диво у грі із "Майнцом"

17 квітня 2016 Читать на русском

У 30 турі "Кельн", програючи 2:0 "Майнцу", надолужив втрачене та більше того вирвав перемогу в підопічних Шмідта.

Перша половина зустрічі видалася надзвичайно скупою на моменти, незважаючи на те, що "карнавальники" розпочали бадьоро. Не минуло й десяти хвилин зі стартового свистка, як Кордоба відправив м'яча у правий кут воріт Хорна.

Наступного ж госторого епізоду господарям довелось чекати практично тайм - по перерві перевагу "Майнца" подвоїв Балогун.

Своєю чергою, гості відповіли влучним пострілом Рісе, скоротивши відставання у рахунку до мінімуму. Здавалось, що ніщо не віщувало біди для "05-их", але через мить "цапи" спромоглися паритет у матчі відновити - гол в активі Йоїча. Однак по-справжньому шокувати "червоних" судилося Модесте, який наприкінці двобою вивів кельнців вперед - фантастичний другий тайм в активі підопічних Штогера.