Кельн – Баварія – 1:2 – відеоогляд матчу з чемпіонським голом на останніх миттєвостях

27 травня 2023 Читать на русском

Баварія у 34 турі Бундесліги зуміла перемогти Кельн та стала чемпіоном. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

Мюнхен влаштовувала лише перемога у цьому поєдинку і сподівання, що Борусія Д не обіграє Майнц. Все розпочалось чудово для "ротен" – Коман відкрив рахунок пострілом під дальню стійку. Сане подвоїв перевагу наприкінці тайму, але гол скасували через гру рукою.

Драма в Німеччині: пізній гол Мусіали врятував чемпіонство Баварії – Борусія Д віддала Салатницю, зганьбившись з Майнцом

По перерві м'яч влучив у руку Гнабрі, за що арбітр призначив пенальті. Любічіч пробив вдало. За такого рахунку Дортмунд, який програвав у паралельному матчі, ставав чемпіоном. Але на останній хвилині Мусіала ударом з лінії штрафного подарував Баварії 11 тріумф у Бундеслізі поспіль!