Ліга націй: Казахстан впевнено здолав Азербайджан, Латвія з двома екс-представниками УПЛ розгромила Андорру

У п'ятницю продовжилися матчі груп третього та четвертого дивізіону Ліги націй.

Голи: Аймбетов, 50, 60

Ліга D, група 1

Латвія – Андорра – 3:0

Голи: Улдрікіс, 9, 80, Я. Ікаунієкс, 81 (пен.)

Казахи могли покинути лігу С минулого сезону, однак у плей-офф за виживання здолали Молдову. Азербайджан тоді посів третє місце.

Ліга націй: асист Цітаішвілі допоміг Грузії розбити Гібралтар, захисник Ворскли приніс Естонії перемогу над Сан-Маріно

Господарі володіли ініціативою до перерви, проте майже без гострих моментів. Азербайджанці виглядали взагалі безнадійно, рідко переходячи половину поля. У другій половині перевага підопічних Магомеда Адієва нарешті матеріалізувалася. Нападник Астани Абат Аймбетов відкрив рахунок сильним ударом з 27-28 метрів – рикошет не залишив шансів голкіперу. Незабаром Оразов мав подвоювати перевагу, але заліз у маленький офсайд. Лайнсмен підняв прапорець ще раз, коли Аймбетов оформив дубль ефектним ударом в падінні. Перевірка VAR допомогла Казахстану – взяття воріт насправді було чистим.

Екс-преставник Колоса Анатаолій Нурієв вийшов на 68-й хвилині, однак ні він, ні жоден інший гравець Азербайджану не зміг створити гостроти – поразка гостей 0:2.

Дещо пізніше зійшлися представники четвертого дивізіону – Латвія та Андорра. В основі балтійців вийшли Дубра та Циганікс, які нещодавно виступали в УПЛ. Втім, героєм став інший гравець. Робертс Улдрікіс головою замкнув подачу зі штрафного вже на 9-й хвилині зустрічі.

По перерві Латвія дещо розслабилась, але під завісу зустрічі таки добила суперника. Той-таки Улдрікіс уникнув кумедної офсайдної пастки, коли всі польові андорці панічно вибігли перед стандартом. Тут VAR також довелось втручатись після неправильного скасування гола. Крапку поставив Яніс Ікаунієкс, реалізувавши пенальті панєнкою.

Португалія врятувала нічию з Іспанією в Лізі націй – шикарний Гаві в системі Енріке та клас гостей