"Кайрат" Тимощука поступився "Бордо" в ЛЄ

21 серпня 2015 Читать на русском

Команда гравця збірної України Анатолія Тимощука казахстанський "Кайрат" в рамках раунду плей-офф Ліги Європи на виїзді зустрічався з представником французької Ліги 1 - "Бордо".

В першому матчі раунду плей-офф ЛЄ на "Шабан-Дельма" французький "Бордо" приймав казахстанський "Кайрат". Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 1:0 - голом на 27 хвилині відзначився Хазрі.

Протягом всієї гри більшою перевагою володів "Бордо", який загалом завдав по воротам суперника 14 ударів. Однак той гол в середині першої половини так і залишився єдиним.

У підсумку мінімальна перемога жирондинців.

До слова, Анатолій Тимощук був покараний жовтою карткою на 84 хвилині, а на 90+3-й його замінили.

Також варто відзначити у складі казахів і колишнього гравця "Чорноморця" Сіто Рієру, який провів на полі 83 хвилини та був покараний "гірчичником" на 79-й.