Каталонський Суарес допоміг рвати "Вальядолід". ВІДЕО

22 грудня 2013 Читать на русском

"Еспаньйол", в якого дублем відзначився Крістіан Стуані, на власному полі довів свою перевагу над борцем за виживання.

Матч для гостей не задався зі старту. Хесус Руеда сфолив на межі карного і міг лише дякувати арбітру за те, що не вилучив. Покарання ж з позначки ідеально втілив капітан каталонців Серхіо Гарсія. А під завісу тайму забивний хавбек збірної Уругваю Крістіан Стуані відгукнувся на тонкий пас все того ж Гарсії.

У другому таймі господарі забивали ще двічі: спочатку пас з правого флангу реалізував Віктор Санчес, а згодом Стуані замкнув простріл зліва. Наприкінці зустрічі каталонці дозволили "Вальядоліду" трохи повеселитись, однак це вже ні на що кардинально не вплинуло.

4:2 - "Еспаньйол" робить ривок на 4 позиції, випереджаючи, зокрема, "Валенсію" і "Малагу".

"Еспаньйол" - "Вальядолід" - 4:2 (2:0)

Голи: С. Гарсія, 5 (пен.), Стуані, 37, 70, В. Санчес, 67 - Хаві Герра, 75, В. Санчес, 89