Карпати та Чорноморець зіграли внічию на "Україні"

24 вересня 2017 Читать на русском

В 10 турі УПЛ Карпати у Львові не перемогли одеський Чорноморець – 1:1. Голами відзначилися Гладкий та Хобленко.

Олег Дулуб протистояв своїй колишній команді. Карпати швидко вийшли вперед. Мамаду Ваг збив Гладкого, і сам потерпілий точно пробив з "позначки" – 1:0. Через 20 хвилин після свого голу Олександр неймовірним чином з кількох метрів не влучив у ворота (секундою раніше Гутор парирував класний постріл Мякушка)! На 30 хвилині Хобленко сміливо пішов на Наварро та Ксьонза, обіграв згаданих "левів" та точно пробив повз Мисака – 1:1.

Початок другого тайму запам’ятався великою кількістю жовтих карток, аніж гольовими моментами. На 68 хвилині "9" номер одеситів з штрафного міг оформлювати дубль, однак голкіпер Карпат продемонстрував чудову реакцію. Загалом, в другій половині поєдинку голів глядачі не побачили.

Карпати набирають 8 очок, залишаючи позаду Сталь та Чорноморець. Одесити з 6 очками продовжують посідати останнє місце. В рамках 11 туру львів’яни зустрінуться з Шахтарем, а "моряки" зіграють проти Ворскли.