Карпати обіграли Олімпік у дограному матчі УПЛ, Очігава отримав червону

21 лютого 2018 Читать на русском

Карпати здобули перемогу над Олімпіком в багатостраждальному матчі 18 туру чемпіонату України, який все ж дограли.

У грудні 2017-го команди відіграли лише 1 тайм на стадіоні "Україна", після чого погодні умови не дозволили продовжити матч. Автор єдиного гола Олімпіка вже навіть грає зараз за інший клуб – турецький Карабюкспор. Сьогодні ж Карпати вигризли 3 очки завдяки класному удару Хорхе Карраскаля з-за меж штрафного.

Карпати – Олімпік: стратити не можна догравати

Згодом червону картку за фол в центрі поля проти Акулініна отримав орендований в київського Динамо захисник Зураб Очігава. Після такого Олімпік вже не зміг оговтатись, хоча Катерина Монзуль додала аж 5 хвилин до другого тайму.

Карпати набирають 18 очок і покидають останній рядок в таблиці, ділячи 9-10 місця із Зіркою. Олімпік залишається 7-м (25 пунктів).