"Карпати" на виїзді знищили команду Кварцяного. ВІДЕО

3 квітня 2011

Підопічні Конова не дали жодних шансів "Волині" зачепитися за очки.

Карпатівці довго не запрягали, і повели в рахунку вже на третій хвилині: Голодюк вивів Кожанова віч-на-віч з Недільком і вінгер львів'ян спокійно переграв голкіпера. Другий гол організували ті ж футболісти. Голодюк класно шведою вирізав з флангу у штрафний, і Денис ударом у ближній кут не залишив шансів Недільку. Могли "Карпати" ще до перерви громити господарів, але той же Кожанов та Зеньов просто пробачили луччан і їхніх вболівальників.

Те саме стосується і початку другого тайму. Уже в дебюті Кожанов і Ткачук пробивали з вбивчих позицій, але м'яч не залітав у сітку "Волині". Все стало на свої місця після того, як Худоб'як вдало пробив під Недільком після довгої діагоналі Федецького. І лише тоді, коли долю матчу остаточно було вирішено, волиняни почали створювати моменти біля воріт львів'ян. Проте удари Пищура головою зумів парирувати Тлумак.

3:0 - неочікувано легка перемога "Карпат", яка закріпила команду на п'ятому місці у турнірній таблиці.