"Карпати" мінімально перемогли "Олександрію" на "Арені Львів"

5 березня 2017 Читать на русском

В 20 турі УПЛ "Карпати" взяли гору над "Олександрією" – 1:0. Єдиний гол забив Ігор Худоб'як.

В стартовому складі "левів" вийшов новачок команди – Олександр Гладкий. В першому таймі колишній нападник "Динамо" мав кілька моментів, однак не влучав у ворота. Героєм першої половини матчу судилося стати Ігорю Худоб'яку. На 38 хвилині Козак порушив правила проти молодого Матвієнка, подарувавши львів’янам перспективний штрафний. До м’яча підійшов Худоб'як та ввігнав сферу точнісінько в ближній кут – 1:0.

На другий тайм Володимир Шаран випустив нападника Віталія Пономаря. Після цієї заміни Назар Вербний ледве не подвоїв перевагу "Карпат" – Новак зіграв надійно. Заключні 20-30 хвилин зустрічі більше запам’яталися порушеннями правил, аніж небезпечними моментами. Один з таких фолів призвів до другої жовтої картки для Басова. Господарі зуміли втримати перемогу та мають в активі вісім очок. В команди з Кіровоградщини залишається 32 бали.

В 21 турі на "Карпати" очікує дербі проти "Волині"; "Олександрія" вдома зіграє проти "Дніпра".