Карпати – Арсенал-Київ: екс-арбітр ФІФА Ступар розніс рефері матчу

6 травня 2019 Читать на русском

Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар оцінив рівень суддівства поєдинку 24-го туру УПЛ Карпати – Арсенал-Київ (1:2).

"Омельченко не готовий до суддівства матчів вищого дивізіону. Зокрема, немає розуміння силової боротьби, яка дозволяється правилами; наприклад, боротьби плече в плече. Це яскраво проявилося на 85-й хвилині в епізоді, коли було зафіксовано порушення правил з боку Ді Франко, який грав в межах правил.

Карпати – Арсенал-Київ – 1:2 – відео голів та огляд матчу

Та й гол Арсенала-Київ на десятій хвилині був забитий з порушенням правил. Калітвінцев з правого флангу навісив м'яч у штрафний майданчик, вистрибнули кілька гравців, в тому числі і Дмитро Башлай, який по-баскетбольному переправив м'яч далі витягнутою вгору рукою. Авагімян, отримавши передачу від руки Башлая, переправив снаряд ще далі на Вакуленко, який вже без проблем завершив комбінацію. Арбітр пропустив навмисну ​​гру рукою і жовту картку Башлаю", – цитує Ступара ua-football.

Нагадаємо, після 27-ми турів АПЛ Карпати та Арсенал-Київ перебувають на 10-й і 11-й сходинці відповідно (зона перехідних матчів).

Фатальна осічка Динамо, Шахтар – майже чемпіон, а Карпати опинились на краю прірви: підсумки 27-го туру УПЛ