Кардіфф не забив два пенальті в компенсований час та програв важливий матч

9 квітня 2018 Читать на русском

Матч лідерів Чемпіоншипу між Кардіффом та Вулверхемптоном запам'ятався шаленою кінцівкою. Господарі поля програли 0:1.

Спочатку арбітр призначив пенальті у ворота Вулверхемптона на 90+3 хвилині. До м'яча підійшов Гарі Медін та втратив шанс зрівняти рахунок.

Однак через хвилину Кардіфф знову отримав шанс реалізувати одинадцятиметровий. На цей раз забити не зміг вже Джуніор Хойлетт.

Неймовірний пенальті у вуличному футболі – відео порвало соцмережі

Матч так і завершився перемогою "вовків". До слова, перемогу їм приніс фантастичний гол Рубена Невеша зі штрафного. Для португальського хавбека це вже п'ятий гол за Вулверхемптон.

Кардіфф програв і залишився на другому місці, відстаючи від "вовків" на 9 очок.

Після матчу наставник Кардіффа Ніл Ворнок ще й мав претензії до суддівства. На нервах він не захотів тиснути руку головному тренеру Вулверхемптона Нуну Санту, пославши його "дуже далеко".