Караваєв: Я міг перекрити Тайсона, але пізно зреагував

7 травня 2018 Читать на русском

Хавбек луганської Зорі Олександр Караваєв прокоментував поразку своєї команди від Шахтаря (1:2).

"Ми намагалися контролювати м'яч, але не зовсім все виходило. Поле дозволяло, моменти теж були, грали в пас, вибігали вперед. У другому таймі зрозуміли, що потрібно просто спокійно тримати м'яч, контролювати його.

Рафаїлов порівняв скандал між каналами "Футбол 1/2" і Зорею з анекдотом

Можна сказати, що сподівалися один на одного. Я міг зіграти і перекрити Тайсона, але зреагував пізно, а в карній зоні не хотів фолити. Зауважу, що я міг зміститися раніше і постаратися не дати забити. Гравець Шахтаря почав бігти і, начебто, був під опікою. Ніхто не хотів фолити, так як епізод був поблизу штрафної. Потрібно було перекрити зону.

Не сказав би, що вкрай складно. Він хороший атакуючий фланговий захисник, хоча в першому таймі по його флангу ми створювали моменти", – цитує Караваєва офіційний сайт Зорі.