Капітан Десни встановив цікавий рекорд УПЛ

24 червня 2020 Читать на русском

Півзахисник Десни Денис Фаворов увійшов в історію УПЛ як автор найпізнішого пенальті.

На 90+8 хвилині матчу Десна – Зоря капітан чернігівців реалізував пенальті та скоротив відставання своєї команди в рахунку. Поєдинок завершився перемогою Зорі з рахунком 2:1.

Десна – Зоря – 1:2 – відео голів та огляд матчу

Даний пенальті став найпізнішим в історії чемпіонату України. Попередній показник було перевершено аж на 3 хвилини. На 90+5 хвилині пробивали 11-метрові удари вінгер Динамо Беньямін Вербіч (двічі) та нападник Ворскли Денис Васін. Цікаво, що всі попередні випадки трапилися у 2019 році, зазначає офіційний сайт УПЛ.

До слова, після 27 турів Прем'єр-ліги Десна посідає 4 позицію. Зоря, яка йде третьою, має на 3 пункти більше. Лідирує Шахтар, який достроково оформив чемпіонський титул.

"Таких пенальті ставити не можна": Динамо не має вибору, або Чому команда, яка атакує, падатиме у штрафному з криками