КАН-2017: Кот-д'Івуар не зміг обіграти Того

16 січня 2017 Читать на русском

Один з головних претендентів на перемогу в КАН-2017 Кот-д'Івуар не зміг перемогти Того в 1 турі чемпіонату.

Активніше розпочали саме івуарійці, які вже на 10 хвилині матчу мали непогану нагоду відкрити рахунок, однак захисник Того вчасно підстрахував своїх партнерів. Вже в середині першої половини матчу Того мав хороший шанс для того, щоб вийти вперед. Доссеві завдав хороший удар зі штрафного, але воротар Кот-д'Івуару у відмінному стрибку врятував свою команду.

Другий тайм пройшов доволі спокійно, жодна з команд не володіла перевагою. Атакувальні зірки Кот-д'Івуару Вілфрід Заха, Саломон Калу та Вілфрід Боні не змогли створити багато клопоту голкіперу Того. Слід відзначити, що за Того весь матч провів на полі 32-річний форвард Емануель Адебайор.

Другий поєдинок цього квартету між Марокко та ДР Конго відбудеться пізніше. Початок цього поєдинку о 21:00.

КАН-2017. Група С, 1 тур

Кот-д'Івуар – Того – 0:0

КАН-2017. Символічна збірна зірок турніру

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу