КАН-2017. Камерун здолав Гану та вийшов у фінал

2 лютого 2017 Читать на русском

У півфіналі Кубка африканських націй-2017 "неприборкані леви" виявилися сильнішими за "чорних зірок" (2:0).

У першому таймі команди демонстрували рівну гру. Гольові моменти виникали біля обох воріт, але забити не вдавалося жодній зі сторін, тому свисток на перерву зафіксував нульову нічию. Перший гол у матчі трапився на 72 хвилині. Камерунський захисник Нгадеу-Нгаджуї прийшов у чужий штрафний майданчик на подачу зі стандарту і оформив надважливе взяття воріт. Він на дальній стійці виборов позицію і замкнув навіс Мукаджо.

Гана намагалася відігратися, але пропустила ще раз у компенсований арбітром час. Бассогог з передачі Абубакара зняв всі питання про фіналіста турніру. Таким чином, Камерун у вирішальному матчі за титул зустрінеться з Єгиптом, який вчора обіграв Буркіна-Фасо.