КАН-2017: Камерун вирвав перемогу у Гвінеї-Бісау

18 січня 2017 Читать на русском

У матчі 2-го туру групового раунду Кубка африканських націй-2017 Камерун переміг Гвінею-Бісау (2:1).

Гвінея-Бісау зуміла знайти шлях до воріт Камеруна вже на 13-й хвилині. Пікеті технічно увійшов у карну зону суперника і точно пробив у лівий кут воріт.

Відігратись камерунці змогли лише у середині другого тайму. Сіані поцілив у кут воріт з-за меж карної зони на 61-й хвилині. А на 79-й хвилині Нгаде-Нгаджуі забив переможнйи гол своєї команди.

Завдяки перемозі Камерун одноосібно очолив квартет А з 4 очками. 2-3 місце ділять Буркіна-Фасо і Габон з 2 очками і однаковими показниками. Гвінея-Бісау остання з 1 балом.

КАН-2017. Група А. Тур 2

Камерун – Гвінея-Бісау – 2:1

Голи: Сіані, 61; Нгаде-Нгаджуі, 79 – Пікеті, 13

КАН-2017: Габон врятувався у матчі з Буркіна-Фасо завдяки Обамеянгу

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу