Камбек Циганкова і Ко з черговим дублем ветерана у відеоогляді матчу Оріуела – Жирона – 2:5

8 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Жирона здобула перемогу над Оріуелою (5:2) у 1/32 фіналу Кубка Іспанії. Відео голів та огляд зустрічі дивіться на "Футбол 24".

Після першого тайму підопічні Мічела програвали команді з четвертої ліги з рахунком 1:2. По перерві довелося виправляти ситуацію.

Жирона з труднощами пройшла команду четвертої ліги в Кубку Іспанії – оманливий розгром, Циганков доклався до гола

Стуані в другому матчі поспіль оформив дубль. Саме ветеран розпочав камбек своєї команди. У підсумку Жирона перемогла 2:5. Варто зауважити, що Артем Довбик в заявку на цю гру не потрапив, а Віктор Циганков з'явився на полі на 84 хвилині та встиг взяти участь у голі.