Камбек "папуг" за 15 хвилин на користь Реала у відеоогляді матчу Еспаньйол – Атлетіко – 3:3

25 травня 2023 Читать на русском

Еспаньйол приймав Атлетіко у 36 турі чемпіонату Іспанії. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Атлетіко приїхав за черговою перемогою з надією не дати мадридському Реалу обійти себе в турнірній таблиці. "Матрацники" домінували в першій половині зустрічі й вже на 21 хвилині Сауль відзначився голом. До слова, він забиває в другому турі поспіль. Грізманн і Карраско зробили рахунок розгромним. Команда Сімеоне у другому таймі розслабилася і дозволила господарями набрати одне очко. За 15 хвилин Еспаньйол тричі вразив ворота Грбича.

Атлетіко розписав нічию у стилі Мілана-2005, залишивши Реал на другій позиції, Бетіс і Севілья програли аутсайдерам

Свій матч Реал виграв, а, отже, випередив Атлетіко у турнірній таблиці на одне очко. "Папуги" посідають 19 місце і від Кадіса, який перебуває на 17 сходинці, їх відділяє три пункти.