Камбек на останніх хвилинах з претендентом на гол сезону у відеоогляді матчу Маріуполь – Металіст 1925 – 1:2

16 жовтня 2021 Читать на русском

Металіст 1925 вирвав перемогу над Маріуполем із шедевральним голом форварда харків'ян Марлісона. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів на "Футбол 24".

Поєдинок почався зі швидкого голу Маріуполя – Топалов прорвався лівим флангом та віддав у центр штрафного, а Кулаков в дотик замкнув. Азовці продовжували атакувати та двічі влучали у стійку в першій половині гри.

Металіст 1925 здійснив драматичний камбек у двобої з Маріуполем – з'явився претендент на гол сезону

Металіст 1925 вирівняв гру по перерві, а згодом і зрівняв рахунок – Марлісон шикарним пострілом метрів з 30 влучив у дальню дев'ятку. Гра наближалась до нічиєї, проте Зубков вирвав перемогу для харків'ян, головою замкнувши навіс з флангу.

Таким чином, Металіст 1925 набрав 16 очок та піднявся на сьоме місце, а Маріуполь з 4 пунктами залишився останнім.