Камбек Гвардіоли після 0:2 у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – РБ Лейпциг – 3:2

29 листопада 2023 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Манчестер Сіті уник поразки на останніх хвилинах з РБ Лейпциг (3:2). Відео голів та огляд зустрічі дивіться на "Футбол 24".

Нападник гостей Опенда до середини першого тайму встиг двічі засмутити "містян" і оголити їхні проблеми в обороні. Втім, втримати перемогу Лейпцигу не вдалося. Після перерви Манчестер Сіті розпочав свій камбек. У підсумку зустріч закінчилась з рахунком 3:2.

Манчестер Сіті оформив неймовірний камбек з РБ Лейпциг, відігравшись з 0:2, Янг Бойз залишив Црвену Звезду на дні

Команда Гвардіоли оформила вихід в плей-офф. З першого місця "містян" вже ніхто не посуне. РБ Лейпциг теж має путівку в наступний раунд. Німці набрали 9 балів в п'яти раундах і посідають другу сходинку. Янг Бойз має лише чотири пункти й перебуває на третьому місці.