Італія знищила Чехію у контрольній грі в рамках підготовки до Євро-2020

4 червня 2021 Читать на русском

Чехія у товариському поєдинку на виїзді розгромно поступилась Італії. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Товариські матчі
завершено
-

Італія готується до Євро-2020 і в рамках товариської зустрічі у рідних стінах приймала Чехію. Хоч чехи на старті виглядали активніше, але у середині тайму уперед вирвались "адзуррі" – Іммобіле завдяки відскоку заволодів м'ячем у штрафному суперника, на замасі прибрав захисника і з вбивчої відстані прошив голкіпера. Вже під завісу першої половини зустрічі Барелла, завдяки рикошету від Павленка закріпив перевагу господарів – 2:0.

Північна Македонія вчинила погром у матчі суперників збірної України – зірки АПЛ і Серії А ефектно погрожують Шевченку

Після перерви ситуація на полі не змінилась. Італійці продовжували тиснути на суперника, й на 65-й ще один зумів покласти Інсіньє. Однак, навіть після цього вони не зупинились – на 74-й рахунок зробив розгромним Берарді. Цей гол став останнім у матчі, і фінальний свисток зафіксував нищівну перемогу господарів – 4:0.

Вже 11 червня збірна Італії зустрінеться у виїзному поєдинку проти збірної Туреччини. Також до їхньої групи на Євро-2020 входять команди Швейцарії та Уельсу.

Євро-2020: Англія на піку людських ресурсів, правильні фази Хорватії та Чехії, відродження Шотландії – прев'ю групи D