Італія - Нідерланди: Понеділок 04 червня 2018

Другий тайм завершено!
  • 90+2
    Дарил Янмаат отримує жовту картку.
  • 90+1
    Аке міг оформити дубль за дві хвилини, але не дотягнувся до м'яча буквально півметра, замикаючи чергову подачу партнера.
  • 90
    Сімоне Дзадза отримує жовту картку.
  • 88
    Гольову передачу на свій рахунок записує Стівен Бергейс.
  • 88
    Гооол!!!!! Натан Аке забиває гол. Бергейс чудовим навісом знайшов у штрафному захисника Борнмута, а той не підвів - якісний удар і рахунок рівний.
  • 87
    Джакомо Бонавентура йде з поля, на заміну виходить Лоренцо Пеллегріні
  • 86
    К'єза увійшов в штрафну, зблизився з Сіллессеном і пробив прямо в голкіпера. Міг забивати півзахисник, але не полетів м'яч як слід після його удару.
  • 83
    Раян Бабель йде з поля, на заміну виходить Елджеро Еліа
  • 81
    Божевільний сейв оформив Перин після удару в дальній кут воріт від Вегорста. Весь стадіон вже бачив м'яч у воротах, але голкіпер збірної Італії був іншої думки.
  • 70
    Депай небезпечно пробив зі штрафного в лівий нижній кут, де м'яч впевнено парирував Перин.
  • 68
    Доменіко Крішіто отримує червону картку і залишає команду в меншості. Тут же проспав Ругані прискорення Бабеля, голландець вибіг 1 на 1 з перин і Крішіто, страхуючи партнера, збив суперника на лінії штрафного майданчика
  • 67
    Гольову передачу на свій рахунок записує Федеріко К'єза.
  • 67
    Гооол!!!!! Сімоне Дзадза забиває гол. Манчічні демонструє свій клас! 5 хвилин тому на поле вийшов К'єза і Дзадза. Підсумок - К'єза класно прострілює на Дзадзу і той не менш класно пробиває у падінні повз Сіллессен.
  • 63
    Андреа Белотті йде з поля, на заміну виходить Сімоне Дзадза
  • 61
    Сімоне Верді йде з поля, на заміну виходить Федеріко К'єза
  • 61
    Фланговий прохід Вормер завершився подачею на дальню штангу і ударом Вільєн трохи вище воріт. Небезпечно!
  • 58
    Давіде Дзаппакоста йде з поля, на заміну виходить Маттія Де Шільйо
  • 58
    Зовсім інакше заграв гості у другому таймі. Атаку за атакою проводять підопічні Кумана і вже відверто запахло голом. 45 хвилин атакуючих дій Італії на таке звовсім не натякали.
  • 55
    Ще один небезпечний момент біля воріт італійської команди. Депай прострілював з флангу, але захисник в останній момент випередив Де Роона, який був готовий заносити м'яч в ворота Перина.
  • 51
    Мало не залетів м'яч в ворота збірної Італії після рикошету від захисника. Не факт, що Перин контролював ситуацію, але м'яч впав на сітку воріт - лише кутовий для Нідерландів.
  • 48
    Двічі за півтори хвилини Лоренцо Інсіньє примудрився забратися в офсайд.
  • 47
    Будемо сподіватися, що в другому таймі команди продемонструють більш змістовний і орієнтований на атаку футбол.
  • 45
    Одну хвилину компенсував арбітр до першого тайму.
  • 43
    Супершанс у Верді завершився лише кутовим. Півзахисник міг вийти 1 на 1 з голкіпером голландців, але не зумів толком обробити м'яч і захисник встиг накрити його удар.

Після корнера італійці знову могли забити, але удар Крішіто парирував Вормер. На лінії воріт перебував півзахисник і вибив м'яч куди подалі.
  • 37
    Перший удар в матчі від гостей. Мемфіс Депай пробив повз ворота метрів на 7-10.
  • 33
    І тут же відповідає на це Італія чумовими моментом Белотті. Форвард отримав м'яч в шости метрах від Сіллессен, але, розстрілюючи воротаря, влучив йому якраз в пахову область. Сейв голландця був болючим, але ефектним. Зобов'язаний був забивати форвард Торіно.
  • 32
    Нудно на поле. Можливо, навіть дуже. Тренують команди точність передач останні 5 хвилин, не ризикуючи віддавати загострюють паси.
  • 27
    Мартен де Рон отримує жовту картку.
  • 26
    Півтайма позаду, а біля воріт збірної Італії не було і натяку на небезпеку.
  • 26
    Підкараулив м'яч на дальній штанзі Бонавентура, однак, не прийнявши якісно м'яч, зумів лише прострелити. Як підсумок - кутовий, який не склав небезпеки біля воріт голкіпера Барселони.
  • 22
    Схаменулася і без того не найяскравіша гра. По черзі володіють м'ячем команди, не створюючи ніякої гостроти біля воріт суперника.
  • 17
    Два кутових поспіль подавала італійська команда, але до небезпеки вони не привели. Проте, вже у наступній атаці Лоренцо Інсіньє міг відкривати рахунок, але не дотягнувся до передачі Ругані через все поле.
  • 14
    Гості взяли м'яч під свій контроль, але мало не одержали м'яч в свої ворота. Белотті отримав м'яч з глибини поля, обіграв Сіллесена і міг забивати, але свисток зупинив форварда. Суперечливий свисток, відверто кажучи.
  • 11
    Перін зіткнувся з власним захисником і з двометрової висоти впав на газон. Надають допомогу, проте, Доменіко Крішіто, який підсів під голкіпера.
  • 9
    Трохи менше 10 хвилин позаду і в атаці можна спостерігати лише господарів - голландці відбиваються і намагаюсться лише контратакувати. Поки безуспішно.
  • 7
    Белотті заробив небезпечний штрафний поблизу кутового прапорця. Простріл Бонавентури впевнено перервав Ван Дейк.
  • 3
    Почався матч з класного, але незарахованого м'яча Андреа Белотті. Форвард Торіно замкнув передачу Бонавентури, італійці встигли відсвяткувати, але арбітр непохитний – офсайд та вільний удар.