Історичний рекорд і приниження чемпіонів Європи – відеоогляд матчу Німеччина – Італія – 5:2

15 червня 2022 Читать на русском

Німеччина легко розібралася з Італією (5:2) в рамках 4-го туру Ліги націй. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Чинні чемпіони Європи до звітного матчу підійшли у статусі лідера квартету, але з ганьбою відкотилися аж на третє місце. З позитиву – лише гол Вілфріда Ньйонто. Він став наймолодшим гравцем у історії, який забивав за збірну Італії. 18 років, 7 місяців і 9 днів.

Угорщина вдруге принизила Англію й сенсаційно очолила групу, Німеччина розтрощила Італію з рекордсменом: Ліга націй

Учора Німеччина ще до перерви здобула комфортну перевагу в два м'ячі. За першу половину другого тайму підопічні Хансі Фліка довели справу до справжнього приниження. Лише після того, як рахунок став 0:5, Італія спромоглася відквитати два голи.