Іспанія – Польща – 1:1 – відео голів та огляд матчу

20 червня 2021 Читать на русском

Іспанія та Польща розписали нічию у матчі другого туру групового етапу Євро-2020. Дивіться відео голів та огляд гри на "Футбол 24".

Обидві команди розпочали зустріч жваво, а рахунок був відкритий у середині першого тайму. Це Морено віддав ефектний пас у центр штрафного на Морату, а Альваро в один дотик розстріляв Щенсни та вивів "Фурію Роху" вперед. До перерви гра заспокоїлась.

Польща розписала нічию з Іспанією, зберігши шанси на 1/8 фіналу Євро-2020 – "Фурія Роха" на межі вильоту з турніру

У дебюті другого тайму Лєвандовскі красивим результативним ударом головою замкнув подачу Юзвяка. Вже за кілька миттєвостей Іспанія могла відновити перевагу, але Морено не реалізував пенальті, влучивши у стійку, а Мората невдало зіграв на добиванні. Колективи Енріке та Соузи залякували один одного гострими моментами, але більше ніхто не забивав.

1:1 – Іспанія набрала 2 очки, залишившись на третій позиції групи Е, Польща відстає від неї на 1 заліковий бал. Лідирує у квартеті Швеція з 4 пунктами, а другою йде Словаччина (3 очки).