Іспанія – Італія – 2:1 – відео голів та огляд півфіналу Ліги націй

15 червня 2023 Читать на русском

Іспанія обіграла Італію (2:1) в рамках 1/2 фіналу Ліги націй. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Ліга націй УЄФА 2022/23, півфінал
Іспанія – Італія – 2:1
Голи:
Піно, 3, Хоселу, 88 – Іммобіле, 11 (пен)

Два роки тому Лео Бонуччі підставив команду, отримавши вилучення ще в першому таймі. Сьогодні капітан "Скуадри Адзурри" привіз гол вже на третій хвилині. Єремі Піно відібрав м'яч у захисника і легко переграв Доннарумму. Проте дуже швидко апеннінці відігралися. Іммобіле реалізував пенальті, який призначили за гру рукою ле Нормана.

Іспанія вийшла у фінал Ліги націй, перегравши Італію у важкому матчі

Після такого яскравого початку хотілося продовження. У першому таймі моменти ще були, а от після перерви гра заспокоїлася. Лише незадовго до фінального свистка Іспанія спромоглася забити дещо курйозний гол, який у свій актив записав Хоселу. Вдруге відігратися Італія не змогла.