Іспанія – Коста-Ріка – 7:0 – відео голів і огляд матчу ЧС-2022

23 листопада 2022 Читать на русском

Команда Луїса Енріке стартувала на Мундіалі з сімох забитих голів у ворота Кейлора Наваса. Дивіться відеоогляд поєдинку на "Футбол 24".

До перерви іспанці забили "тільки" тричі. Відзначилися Ольмо, Асенсіо і Ферран. Були побоювання, що другий тайм буде не таким результативним, але все склалося по-іншому.

ЧС-2022: Іспанія забила 7 голів Коста-Ріці – "Фурія Роха" влаштувала парад рекордів і показове знищення

Кейлор Навас пропустив ще 4 рази, а Коста-Ріка так і не завдала жодного удару по воротах Унаї Сімона. Авторами голів стали Ферран, Гаві, Солер і Мората. Як наслідок, 7:0 – найбільша на цей момент перемога на ЧС-2022.

У другому турі Іспанія зіграє проти Німеччини, яка програла свій матч Японії. Останні протистоятимуть Коста-Ріці.