Ісландія мінімально перемогла Косово

24 березня 2017 Читать на русском

В матчі 5 туру відбору на чемпіонат світу збірна Косово програла ісландцям – 1:2.

До гри проти вікінгів косовари набрали всього один бал. Ісландці мали в скарбничці сім пунктів.

Вже в першому таймі гості забезпечили собі комфортну перевагу в два голи. Спочатку Бйорн Сігурдарсон ("Мольде") добив "шкіряного" в сітку після не надто вдалого сейву воротаря Саміра Уйкані ("Піза"). Через трохи Беньямін Кололлі ("Лозанна") у власному штрафному збив Біркіра Севарссона ("Хаммарбю"). З пенальті Гілфі Сігурдссон ("Суонсі") не схибив.

На початку другого тайму Атдхе Нухіу ("Шеффілд Уенсдей") точним ударом головою скоротив відставання до мінімуму. На більше косоварів не вистачило. Ісландія набирає десять очок.

Наступний свій офіційний матч, проти Туреччини, команда Альберта Буньякі зіграє 11 червня. Того ж самого числа ісландці вдома протистоятимуть хорватам.