"Інтер" здобув вольову перемогу над "Пескарою"

11 вересня 2016 Читать на русском

Міланський "Інтер" продемонстрував характер та у рамках 3 туру Серії А переміг "Пескару" (1:2).

Поєдинок у Пескарі спочатку проходив досить спокійно. Перший гол глядачі побачили лише на 63 хвилині, коли господарі поля відкрили рахунок у зустрічі. Втім, "Інтер" не був налаштований втрачати очки у матчі з новачком Серії А, відтак, побіг вперед рятувати ситуацію. На 77 хвилині Ікарді зрівняв рахунок, а вже у компенсований час оформив дубль, ставши героєм матчу.

Завдяки двом голам міланці здійснили камбек та вирвали перемогу в цьому напруженому поєдинку. Після цього протистояння обидві команди мають по 4 очки у своєму активі, проте "Пескара" перебуває на 8 сходинці, а "Інтер" – на 11.