Гол Маліновського у відеоогляді феєричного матчу Інтер – Аталанта – 2:2

25 вересня 2021 Читать на русском

Інтер та Аталанта розписали нічию в рамках 6-го туру Серії А. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Міланці відкрили рахунок вже на 5-й хвилині зустрічі. Лаутаро у ефектному стрибку замкнув крос Барелли. Аталанта відповіла зусиллями Маліновського, якому вдався розкішний кручений удар з-за меж карного майданчика. Українець долучився і до другого гола своєї команди. Хандановіч відбив ще одну гармату Руслана, проте першим на добиванні був Толої.

Аталанта розписала нічию з Інтером у грі з незабитим пенальті й скасованим взяттям воріт – Маліновський створив два голи

Другий тайм виявився значно скромнішим на голи. Єдине взяття воріт сталося на 71-й хвилині, коли вже Джеко підчатував відскок м'яча після сейву голкіпера – 2:2. Інтер мав усі шанси вирвати перемогу, проте Дімарко з пенальті вгатив у поперечину.