"Іллічівець" - "Севастополь" - 4:2 [ВІДЕО]

25 вересня 2010

День відкритих дверей в Маріуполі

Команди розкачувалися півтайму, поки в абсолютно простій ситуації Романенко у власному штрафному збив Зборовського - пенальті чітко реалізував Левандовскі. Буквально за хвилину севастопольці мали подвоювати рахунок, проте Зборовський, перед яким вже були порожні ворота, банально не влучив по м'ячу. "Іллічівець" відповів моментально: атака правим флангом, простріл, м'яч від Антонова відскочив до Ярошенка, і той вліпив у кут воріт. А вже після цього захист господарів, на чолі з Романенком почав витворяти таке, за що севастопльці принаймні чотири рази повинні були карати забитими голами. Проте Зборовський двічі та Нену свої моменти змарнували, а Левандовскі з-за меж штрафного поцілив у стійку.

Схоже у перерві Ілля Близнюк добряче "напхав" своїм футболістам, оскільки на другий тайм вийшла зовсім інша команда. "День відкритих дверей у захисті" маріупольців завершився, а в атаці команда заграла значно агресивінше. Натомість по перерві уже оборона севастопольців перетворилася на прохідний двір. Спочатку Пуканич пробив здалеку, Сокоренко відбив, але захисники дали змогу Адріану добити цей м'ч - 2:1. За кілька хвилин Ярошенко подав кутовий, і Яценко при повній бехдіяльності захисту севастопольців спокійно переправив круглого у сітку. Четвертий у ворота Сокоренка поклав Антонов за кілька хвилин до фінального свистка. Та все ж для покращення статистики гості зуміли сквитати один гол завдяки вдалій грі Ківи та рикошету.