10 травня 2021 Читать на русском

Головний тренер Мілана Стефано Піолі висловився про пошкодження Златана Ібрагімовіча, якого він зазнав у поєдинку 35-го туру Серії А.

"Златан не був повністю готовий, в п'ятницю він провів з нами лише половину тренування. Але він хотів зіграти у будь-якому випадку. У нього болить коліно, але не думаю, що травма серйозна. Будемо стежити за його станом", – наводить слова Піолі Football-Italia.

Ювентус – Мілан – 0:3 – відео голів та огляд матчу

Відзначимо, що Ібрагімовіч не зміг дограти поєдинок з Ювентусом та був замінений на 66 хвилині – на поле вийшов Анте Ребіч, який через 12 хвилин відзначився шедевральним голом, а Мілан розбив "б'янконері" з рахунком 3:0.

До слова, Ібрагімовіч зіграв у 27 поєдинках у складі Мілана у поточному сезоні, записавши до свого активу 17 голів та 3 асисти.

Мілан розгромив Ювентус у битві за Лігу чемпіонів – провал Роналду, диво-гол Ребіча, повний крах Пірло