Ібрагімовіч і Ко організували космічні голи - ПСЖ знищив "Анже" у матчі лідерів (ВІДЕО)

23 січня 2016 Читать на русском

У грі 22 туру Ліги 1 ПСЖ розгромив четверту команду чемпіонату "Анже" з рахунком 5:1.

ПСЖ здобув свою уже 19 перемогу в чемпіонаті та збільшив актив до 60 очок після 22 турів. Парижани безальтернативно лідирують в чемпіонаті Франції. Випереджаючи "Монако", що йде другим, аж на 24 залікові бали. Однак монегаски ще мають зіграти свій матч 22 туру проти аутсайдера "Тулузи". "Анже" після 22 матчі посідає 4 сходинку з 34 заліковими пунктами.

Гості протирималися лише до середини тайму, коли Златан Ібрагімовіч відкрив рахунок у грі. Особливо красивий парижани організували третій м'яч. Такій комбінації позаздрить навіть "Барселона". Також варто відзначити дубль Ді Марії, що аргентинець оформив за 3 хвилини. А перший гол Анхеля сміливо можна зараховувати до шедеврів світового футболу.

Франція. Ліга 1, 22 тур. Стадіон "Парк де Пренс", Париж

ПСЖ - "Анже" - 5:1

Голи: Ібрагімовіч, 32, Моура, 40, ван дер Віл, 54, Ді Марія, 63, 66 - Капелль, 59