Худоб'як: У Пластуна син народився, у хлопців були уродини

11 травня 2015 Читать на русском

Півзахисник "Карпат" Ігор Худоб'як прокоментував перемогу "зелено-білих" у поєдинку проти "Чорноморця".

"У першому таймі ми шукали свою гру, а після перерви додали, мали моменти і, зрештою, забили. Мені також дуже хотілося забити, але не тому, щоб засмутити Юру Мартищука - нам потрібні ці голи і очки.

Я міг забити ще коли рахунок був 0:0. На жаль, прийняв неправильне рішення. М’яч зручно лягав на ногу, але я пробивав на силу. Треба було усе зробити по-іншому. Все ж, навіть коли рахунок став 2:0 ми не зупинилися, продовжили атакувати.

Хотіли ще потішити наших уболівальників, до того ж в Ігоря Пластуна син народився, у хлопців були дні народження, та й День матері. Тож я при нагоді вітаю усіх матерів, бажаю вам здоров’я, краси та радості", - підсумував Ігор Худоб’як.