Хорватія вирвала перемогу у Іспанії

21 червня 2016 Читать на русском

У матчі 3-го туру групового етапу Євро-2016 Іспанія на стадіоні "Мальмут Атлантік" програла Хорватії з рахунком 1:2.

Іспанія, яка гарантувала собі місце у плей-офф до матчу проти хорватів, впевнено грала у своєму стилі. У першому таймі іспанці створили чимало гольових моментів і швидко вийшли вперед: Мората замкнув чудову передачу Сеска. Хорвати прокинулись після пропущеного м'яча і Ракітіч міг зрівняти рахунок, але на заваді став каркас воріт. Проте гол-красень п'яткою у роздягальню у ворота Іспанії зміг забити екс-"дніпрянин" Калініч.

Другий тайм гра була рівною за кількістю гольових моментів. Дуже спірний пенальті у ворота хорватів призначив арбітр, але 11-метровий не зміг реалізувати Рамос. Натхненні хорвати з більшою наснагою пішли вперед і змогли гарантувати собі успішний результат. Наприкінці матчу у воротах Де Хеа відзначився Перішіч.

Таким чином, Іспанія сама собі створила проблеми в плей-офф і отримає сильнішого суперника, адже посіла 2-е місце в квартеті D. Хорвати ж несподівано посіли першу сходинку в групі.