Хорватія перемогла Туреччину завдяки диво-голу Модріча

12 червня 2016 Читать на русском

У матчі першого туру групи D Хорватія на стадіоні "Парк де Пренс" перемогла Туреччину з рахунком 1:0.

Шедевральний переможний гол забив півзахисник Лука Модріч.

Обидві команди почали матч дуже активно. Хорвати більше покладались на свої активні фланги, де активно діяли Даріо Срна та Іван Стрініч. Туреччина ж особливо не змогла нічого протиставити суперникам в атаці і більше оборонялась з перемінним успіхом. Відкрити рахунок хорватам вдалось під кінець першого тайму, коли Лука Модріч з дальної дистанції без обробки пробив зльоту точно в кут воріт суперника.

У другому таймі хорвати цілком контролювали хід поєдинку і створили одразу кілька чудових нагод, аби збільшити перевагу на табло. Проте на заваді ставав або воротар Туреччини, або індивідуальні помилки хорватів у завершальній стадії.

Відзначимо, що хороший матч провели представники українських клубів Даріо Срна та Домагой Віда. Оборонці надійно діяли біля власних воріт. Капітан "Шахтаря" активно брав участь у більшості атак команди, а "динамівець" гостро підключався на стандартах.

Таким чином Хорватія очолила квартет D. Друга пара групи Іспанія - Чехія зіграє свій матч 13 червня.