Холанд оформив хет-трик за 20 хвилин у першій грі за Борусію Д – дебют року у відеоогляді матчу проти Аугсбурга

18 січня 2020 Читать на русском

Борусія Д завдяки хет-трику Холанда здійснила камбек у матчі 18 туру Бундесліги проти Аугсбурга (5:3). Дивіться відео голів та головних моментів зустрічі на сайті "Футбол 24".

Норвезький страйкер забив три м'ячі після виходу на заміну. Борусія програвала з рахунком 1:3, однак Холанд перевернув все з ніг на голову.

Холанд обійдеться Борусії Д під 100 мільйонів – хто найбільше "наварився" на трансфері молодої зірки

19-річний новачок замінив Піщека на 59-ій хвилині і майже відразу скоротив відставання з передачі Санчо. Англієць зрівняв рахунок, а далі Холанд завершив вражаючий камбек "джмелів". Норвежець відзначився голами на 70-ій та 79-ій хвилинах – хет-трик у дебютному матчі за дортмундців.