Хокейне побоїще в Донецьку. "Металург" Д - "Кривбас" - 6:2. ВІДЕО

5 жовтня 2012 Читать на русском

Хет-трик Траоре і ще багато-багато голів.

У перші 20 хвилин ніщо не віщувало про голепад на затишній донецькій арені. Обидві команди не поспішали в атаку, глядачі нудьгували, час від часу позіхаючи. Аж зненацька більярдний удар вдався Голайдо - і пішло-поїхало. На перерву команди пішли за рахунку 3:0.

На старті другого тайму зажевріла надія на інтригу. Це Антонов реалізував пенальті, а вже за дві хвилини Самодін скоротив рахунок до мінімуму - 3:2. Однак, інтрига прожила менше хвилини. Це Даніло зробив рахунок знову комфортним для "Металурга". Решту часу команди банально догравали, щоправда, господарі встигали ще й забивати час від часу.

Текстова онлайн трансляція

"Металург" Д - "Кривбас" - 6:2 (3:0)

Голи: Голайдо, 37, Воловик, 40, з пен., Траоре, 44, 62, 90+1, Даніло, 55 - Антонов, 52, з пен., Самодін, 54

Попередження: Воловик, Траоре - Сердюк, Антонов, Дедечко