Хитрий штрафний з рекордом і два пенальті у відеоогляді матчу Кальярі – Ювентус – 2:2

20 квітня 09:46 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Кальярі та Ювентус зіграли внічию (2:2) в рамках 33-го туру Серії А. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Кальярі дуже потужно провів перший тайм і пішов на перерву, маючи заслужену перевагу. Гості забили два голи, обидва з пенальті. Окрім того, ще був незарахований гол Влаховіча.

Ювентус влаштував камбек після двох пенальті – Раньєрі втретє поспіль зупинив команду із зони Ліги чемпіонів

Однак серб таки досяг свого у другому таймі. Поки всі чекали удару зі штрафного від К'єзи, Душан зіграв хитріше, обкрутивши стінку з іншого боку. Для нього це четвертий гол прямим ударом зі штрафного з початку минулого сезону. Це найкращий показник у топ-5 чемпіонатах за цей період.

У підсумку, Ювентус зумів врятуватися від поразки й поки залишається на третьому місці турнірної таблиці. Кальярі після потужної серії навесні майже гарантував собі місце в Серії А на наступний сезон.