Хет-трик Тотовицького - "Шахтар" у неймовірному матчі поступився "Зорі"

15 травня 2016 Читать на русском

У 26 турі УПЛ "Зоря" перемогла "Шахтар" із рахунком 3:2.

Вже на 8 хвилині зустрічі через пошкодження поле змушений був покинути Шевчук. Старожила "гірників" замінив Матвієнко. Згодом Луческу вдруге здійснив позапланову ротацію - Кобін, діставши пошкодження "на рівному місці", дозволив вступити у гру Зубкову. Останній ледь першим дотиком не вивів донеччан вперед, але після подачі Ракицького пробив невдало. Проте, одна із наступних подач Ярослава все ж стала гольовою - на навіс відгукнувся Феррейра, який, вигравши другий поверх, відправив м'яча у кут воріт Шевченка.

Гості ж відповіли по перерві зусиллями Тотовицького, який з'явившись на полі якраз після паузи, спочатку рахунок зрівняв, а згодом фантастичним ударом у дев'ятку вивів "Зорю" вперед.

"Шахтарі" не знітились і паритет у грі завдяки влучному пострілу Гладкого відновили. Однак останнє слово у двобої було за вищезгаданим Тотовицьким, який, оформивши хет-трик, встановив остаточний рахунок у матчі - фантастичні 3:2 на користь команди Вернидуба.