Хетафе мінімально здолав Малагу

12 січня 2018 Читать на русском

В матчі 19 туру Ла Ліги Хетафе здобув важку перемогу над Малагою завдяки голу Кали (1:0).

Команди розпочали гру за досить рівної боротьби і Хетафе захопив контроль над м'ячем. Однак замість створення небезпечних моментів біля воріт гравці досить жорстоко боролись за м'яч і нагод відзначитись майже не було. Єдиний більш-менш гострий момент втратив Моліна, який головою пробив вище поперечки.

В другому таймі Хетафе трохи більше володів ініціативою. Моментів в команд було досить мало, однак чи не єдина нагода стала результативною. Після подачі зі штрафного з правого флангу Анхель в дотик повернув м'яч на лінію воротарського, а Кала елегантним ударом головою відкрив рахунок в матчі. Цей гол на 73 хвилині і став вирішальним в цьому протистоянні.

Завдяки цій перемозі Хетафе набрав 26 очок і піднявся на 8 місце. Малага разом з Лас-Пальмасом залишається на дні турнірної таблиці, в обох команд по 11 очок.