Хет-трик Вегорста у надрезультативному матчі Вольфсбург – Аугсбург – 8:1

19 травня 2019 Читать на русском

Вольфсбург у заключному 34-му турі Бундесліги, каменя на камені не залишив від Аугсбурга (8:1). Дивіться відео голів та огляд матчу Вольфсбург – Аугсбург.

Вольфсбург вдома знищив Аугсбург. Вже у першому таймі було зрозуміло, що "вовки" здобудуть перемогу, адже Вегорст відзначився дублем і ще одним гол на рахунку Кнохе. А в другому таймі Аугсбург змели з поля. Вегорст, Гінчек, Реджбецай, Брекало продовжили погром, а після голу престижу від Шібера Данзо примудрився зрізати м'яч у власні ворота, який став 8-м пропущеним у цьому матчі.

Завдяки цій перемозі Вольфсбург набрав 55 очок та потрапив у зону Ліги Європи, Аугсбург з 32 пунктами залишився на 15 місці поруч із зоною вильоту.

Баварія розгромила Айнтрахт і стала чемпіоном Німеччини, Байєр потрапив у Лігу чемпіонів