Хет-трик Ребіча і дубль Ернандеса у відеоогляді божевільного матчу Торіно – Мілан – 0:7

13 травня 2021 Читать на русском

Мілан познущався з Торіно у 36-му турі Серії А. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на "Футбол 24".

"Россонері" захопили ініціативу з перших хвилин, а тому вболівальники побачили зливу голів. У першому таймі забивали Тео Ернандес красивим ударом у дальній кут та Франк Кессьє з пенальті.

Мілан зґвалтував Торіно й вийшов на третє місце, Рома програла Інтеру й втратила шанси на ЛЄ, Ювентус переграв Сассуоло

По перерві було справжнє божевілля – Мілан відзначився п’ять разів. Браїм Діас записав до свого активу результативний удар, Ернандес вдруге вразив ворота Торіно, а Анте Ребіч взагалі оформив хет-трик.

7:0 – Мілан набрав 75 залікових балів та розташувався третім, Торіно, яке має у своєму активі 35 очок, залишилось шістнадцятим у турнірній таблиці Серії А.