Хет-трик Мбаппе і дублі асистів від Вітіньї та Коло Муані у відеоогляді матчу Ліги 1 Монпельє – ПСЖ – 2:6

18 березня 08:59 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

У поєдинку 26-го туру чемпіонату Франції ПСЖ на виїзді розбив Монпельє (6:2). Дивіться відео голів та огляд зустрічі на "Футбол 24".

ПСЖ вийшов вперед на 14-й хвилині, завдяки божевільному удару Вітіньї здалеку під праву стійку. За трохи Мбаппе з гострого кута подвоїв перевагу гостей. Однак, в середині тайму Монпельє скоротив розрив, а вже у доданий час оформив камбек, забивши гол у роздягальню.

ПСЖ виграв 6:2 з хет-триком Мбаппе, Фонсека не зміг закріпитися у зоні ЛЧ, битва суперників Шахтаря: Ліга 1

По перерві відзначались лише парижани. Мбаппе забив ще двічі, оформивши таким чином хет-трик. Також свої прізвища у протокол записали Кан Іл Лі та Мендеш. Варто згадати ще двох героїв – Вітінья і Коло Муані по два рази асистували партнерам. ПСЖ продовжує мчати до чемпіонства, залишаючись з 59-ма очками беззаперечним лідером Ліги 1.